Producenci

Ostatnio przeglądane

Rękawice nitrylowe Pink Rosse Clollagen z kolagenem 100szt. Zobacz większe

Rękawice nitrylowe Pink Rosse z kolagenem 100szt.

Nowy produkt

Rękawice nitrylowe Pink Rosse Clollagen z kolagenem, bezpudrowe różowe, zawierają 3 warstwy dla ochrony i pielęgnacji dłoni, 100szt.

Więcej szczegółów

35,00 zł brutto

Więcej informacji

Opis produktu:

Rękawiczki cechuje wysoka sprężystości i elastyczności, dzięki czemu są bardzo wytrzymałe, oraz zapewniają bardzo wysoki komfort użytkowania.

Posiadają szerokie zastosowanie najczęściej są używane w salonach fryzjerskich i kosmetycznych, również w gabinetach diagnostycznych.

Dzięki powłoce ALLOGEL która zawiera alantoinę, silikon i kolagen rękawiczki stają się przyjemne dla dłoni.

Skóra pozostaje elastyczna i gładka dzięki składnikom wygładzającym.

Rękawice nitrylowe nowej generacji - 3 warstwy nawilżania i ochrony skóry:

1. Alantoina - jest pochodną mocznika. Działa regenerująco, ułatwia gojenie się ran i odnowę uszkodzonego naskórka. Zmniejsza pieczenie, łagodzi, zaczerwienienie skóry wrażliwej. Ma także działanie nawilżające, wygładza i zmiękcza skórę. Kosmetyki z alantoiną znajdują zastosowanie w pielęgnacji cery wrażliwej, skłonnej do uczuleń, podrażnionej. Poleca się ją także w preparatach przeciw trądzikowych, po opalaniu w zasypkach i pudrach kosmetycznych.

2. Kolagen - stanowiący blisko 1/3 całkowitej masy białka w naszym organizmie odpowiada za jędrność, sprężystość i odpowiednie nawilżenie skóry, a także za regenerację poszczególnych komórek. Decyduje o prawidłowym funkcjonowaniu niemal wszystkich układów, tkanek i narządów w naszym ciele. Niestety wraz z upływem lat nasz organizm traci zdolność do sprawnej odbudowy kolagenu.

3. Silikon - w kosmetyce, jako składniki szamponów, odżywek – pełnią funkcje nabłyszczającą, chroniącą włosy i skórę. Stosuje się je również w podkładach do twarzy.

Opakowanie: 100 sztuk