Materiały kompozytowe do odbudowy w odcinku bocznym

Lekarz stomatolog do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, wybierając najlepszą metodę leczenia ubytku, z jakim przychodzi pacjent. Tylko dzięki dobraniu odpowiednich metod leczenia dla konkretnego pacjenta, może uzyskać optymalne rezultaty. Trwałe wypełnienie, profilaktyka wtórnej próchnicy i perfekcyjna estetyka wypełnienia są trzema najwa...

Lekarz stomatolog do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, wybierając najlepszą metodę leczenia ubytku, z jakim przychodzi pacjent. Tylko dzięki dobraniu odpowiednich metod leczenia dla konkretnego pacjenta, może uzyskać optymalne rezultaty. Trwałe wypełnienie, profilaktyka wtórnej próchnicy i perfekcyjna estetyka wypełnienia są trzema najważniejszymi celami, na jakich zależy zarówno lekarzowi, jak i pacjentowi.

Kompozyty do odbudowy odcinka bocznego

Wybierając metodę leczenia oraz preparaty, jakich użyje, lekarz bierze pod uwagę między innymi takie czynniki, jak stopień ubytku, miejsce wystąpienia ubytku, historię medyczną pacjenta czy jego wiek. Materiały kompozytowe różnią się nie tylko sposobem utwardzania czy strukturą, ale także przeznaczeniem.

Do odbudowywania odcinków bocznych przeznaczone są specjalne materiały kompozytowe. Wyróżnia je przede wszystkim możliwość jednorazowej aplikacji materiału na grubość nawet 5 milimetrów! To prawdziwa rewolucja w stomatologii. Dzięki nałożeniu jednej warstwy kompozytu, znacznie skraca się czas zabiegu, komfort pacjenta i lekarza.

Kompozyty z naszej oferty charakteryzują się doskonałymi parametrami. Stosując je w codziennej pracy, będziesz mieć pewność, że wypełnienia Twoich pacjentów będą trwałe, wytrzymałe i bardzo estetyczne. Dodatkowo dobrej jakości kompozyty zastosowane w odpowiedni sposób ułatwiają profilaktykę próchnicy wtórnej. Szczelne wypełnienie toruje drogę bakteriom, dlatego tak ważne jest staranne i dokładne wykonanie wypełnienia, które nie pozostawi najmniejszych szczelin brzeżnych. Materiały kompozytowe do odbudowy odcinka bocznego charakteryzują się właściwym skurczem polimeryzacyjnym, dzięki czemu naprężenia wewnątrz kompozytu są tak niewielkie, że nie mają wpływu na powstawanie pęknięć, szczelin czy innych uszkodzeń.

Kompletując asortyment, wybieramy materiały kompozytowe do odbudowy w odcinku bocznym najlepszej jakości. Znajdziesz u nas kompozyty GC, Filtek czy SDR. Producenci proponują materiały kompozytowe w strzykawkach oraz w kapsułkach – wybierz postać kompozytów, jaka najbardziej Ci odpowiada i zamów je w naszym sklepie internetowym.

Więcej

Materiały kompozytowe do odbudowy w odcinku bocznym Jest 4 produktów.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów