Systemy łączące

Systemy łączące używane w nowoczesnych gabinetach stomatologicznych umożliwiają przeprowadzenie leczenia w najlepszy dla pacjenta sposób. Dlatego w naszym sklepie znajdziesz różnorodne systemy łączące, dzięki czemu z łatwością dopasujesz najlepszy system łączący w podjętym leczeniu stomatologicznym.

Skuteczne systemy łączące do stosowania przy w...

Systemy łączące używane w nowoczesnych gabinetach stomatologicznych umożliwiają przeprowadzenie leczenia w najlepszy dla pacjenta sposób. Dlatego w naszym sklepie znajdziesz różnorodne systemy łączące, dzięki czemu z łatwością dopasujesz najlepszy system łączący w podjętym leczeniu stomatologicznym.

Skuteczne systemy łączące do stosowania przy wytrawianiu metodą AET

Metoda trawienia szkliwa kwasem jest tradycyjną techniką przygotowywania powierzchni szkliwa. I chociaż coraz częściej odchodzi się od niego na rzecz stosowania samowytrawiających systemów łączących, część przypadków wymaga nadal zastosowania osobnego wytrawiacza.

W naszym asortymencie znajdziesz systemy łączące, które wymagają zastosowania wytrawiacza. W przypadku zębów mlecznych lub zębów stałych z dużą zawartością fluoru, które cechują się niską retencją, zastosowanie wytrawiacza, a następnie systemu łączącego gwarantuje lepszą adhezję oraz doskonałą szczelnością połączenia żywicy ze szkliwem zęba.

G-Premio Bond to światłoutwardzalny system łączący, który sprawdza się przy różnych technikach wytrawiania. Doskonale łączy nie tylko tkankę zęba z kompozytami, a także z metalami szlachetnymi i tlenkami glinu i cyrkonu. Jest na tyle uniwersalny, że pozwala na rekonstrukcję zęba oraz leczenie nadwrażliwości. Butelka posiada silikonowy dozownik, dzięki któremu stomatolog może dozować niezwykle małe krople systemu łączącego.

Innymi systemami łączącymi, które wymagają zastosowania wytrawiacza, są 3M Espe Adper Single Bond 2, GLUMA 2 Bond czy Te-Econom Bond.

Samowytrawiające systemy łączące

Samowytrawiające systemy łączące łączą kompozyt z powierzchnią ubytku bez konieczności wytrawiania specjalnym preparatem. Preparaty te znacznie upraszczają techniki adhezyjnego przygotowania szkliwa, dlatego chętnie wykorzystywane są wszędzie tam, gdzie zastosowanie techniki wytrawiania AET nie ma medycznego uzasadnienia.

Nowoczesne samowytrawiające systemy łączące zawierają w składzie kwaśne monomery, które najpierw wytrawiają tkankę zęba, a następnie hydroksyloapatyty zobojętniają grupy kwasowe i wraz z innymi składnikami preparatu wytwarzają warstwę łączącą. W ten sposób zostaje zapewniona dostatecznie duża siła wiązania i szczelność brzeżna. Samowytrawiające systemy łączące sprawdzają się przy odbudowie zębów stałych, które nie są bogate we fluor.

W naszej ofercie znajdziesz samowytrawiający system łączący 3M Espe Adper Easy One czy 3M Espe Single Bond Universal. Oba preparaty zostały zamknięte w wygodnych butelkach, które umożliwiają bardzo dokładną aplikację systemu łączącego. Jest to niezwykle ważne nie tylko ze względu na łatwość stosowania preparatów, ale przede wszystkim na możliwość selektywnego wytrawiania dokładnie tych tkanek, jakie należy wytrawić.

Doskonałej jakości systemy łączące ułatwiają pracę lekarzowi oraz zapewniają długotrwałe efekty, co docenią wszyscy Twoi pacjenci. Kupuj sprawdzone systemy łączące i pracuj na najlepszych preparatach stomatologicznych.

Więcej

Systemy łączące Jest 7 produktów.

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów