Producenci

Ostatnio przeglądane

Solo Plus 5 ml Zobacz większe

OptiBond Solo Plus 5 ml Kerr

Nowy produkt

OptiBond Solo Plus jest jednobutelkowym, uniwersalnym systemem wiążącym opartym na etanolu, w którym primer i czynnik łączący nakłada się w jednym etapie.

Więcej szczegółów

Dostępny

195,00 zł brutto

Więcej informacji

OptiBond Solo Plus jest jednobutelkowym, uniwersalnym systemem wiążącym opartym na etanolu, w którym primer i czynnik łączący nakłada się w jednym etapie. Połączenie primera i czynnika wiążącego w jednej butelce jest odpowiedzią na potrzeby posiadania prostszego w użyciu systemu wiążącego, który zachowuje  odporność i trwałość charakterystyczne dla techniki całkowitego wytrawiania. Materiał zawiera 15% wypełniacza o zoptymalizowanej średnicy (0,4μ), który wnika do kanalików zębinowych na głębokość znacznie większą od cząstek wypełniacza zawartych w innych systemach wiążących. Oznacza to większą siłę i stabilność połączenia w technikach bezpośrednich i pośrednich w porównaniu z innymi systemami wiążącymi.

Zalety produktu

·         Silne połączenie. Udowodniona skuteczność kliniczna, uzyskiwana przy uproszczonym postępowaniu. Trwałe chemiczne i mikromechaniczne połączenie, które zapewnia ochronę przed mikroprzeciekiem i wyjątkową integrację brzeżną.

·         Technologia wypełniacza. OptiBond Solo Plus zawiera 15% wypełniacza o średnicy 0.4 mikrona. Jest to ten sam wypełniacz, który znajduje się w znanych i cenionych kompozytach firmy Kerr.

·         Etanol jako rozpuszczalnik. Promotory adhezji rozpuszczone są w alkoholu etylowym, co zmniejsza potrzebę aplikacji wielu warstw, tak widoczną w przypadku systemów wiążących opartych na acetonie.

·         Wszechstronność. Skuteczne zastosowanie w przypadku procedur bezpośrednich i uzupełnień protetycznych, w środowisku zarówno wilgotnym, jak i suchym.

·         Wybór opakowań. Materiał dostępny jest w tradycyjnych butelkach.


Wskazania do stosowania

·         Bezpośrednie łączenie materiałów kompozytowych ze szkliwem i/lub zębiną.

·         Łączenie materiałów kompozytowych z powierzchnią kompozytu.

·         Łączenie materiałów kompozytowych z powierzchnią porcelany i/lub metalu.

·         Łączenie uzupełnień protetycznych.