Producenci

Ostatnio przeglądane

Fuji Plus Zobacz większe

Fuji Plus proszek + płyn

Nowy produkt

Fuji Plus proszek+płyn - glasjonomerowy cement do osadzania.

Więcej szczegółów

455,00 zł brutto

Więcej informacji

GC Fuji PLUS to cement glasjonomerowy, który cechuje się samoistną adhezją do struktury zęba oraz doskonałą adhezją do żywicy, metalu i silanizowanej porcelany. Cement ten został wzbogacony o żywicę, dzięki czemu przy zastosowaniu warstwy o niewielkiej grubości osadzanie uzupełnień na metalu staje się łatwiejsze. Za pomocą GC Fuji PLUS osadza się wkłady ceramiczne, mosty ceramiczne i wzmocnione korony, a także kompozytowe i akrylowe korony, wkłady, mosty i nakłady.

Uniwersalny cement GC Fuji PLUS charakteryzuje się bardzo niską rozpuszczalnością, dzięki czemu możliwe jest zachowanie szczelności brzeżnej. Praca z nim jest wyjątkowo łatwa – cement łatwo się miesza, uzyskanie jednolitej konsystencji nie odwraca uwagi lekarza od pacjenta. Nadmiar w postaci gumowej konsystencji z łatwością się usuwa. Na zdjęciach RTG widoczny jest kontrast, co znacznie ułatwia stawianie diagnozy.

Cement do osadzania uzupełnień stopniowo uwalnia fluor, nie powoduje także nadwrażliwości pozabiegowej. Nie powoduje żadnych naprężeń, jest całkowicie niewyczuwalny przez pacjenta. Cement GC Fuji PLUS jest bardzo wydajny i trwały. Dostępny jest w wielu odcieniach oraz w wariancie z przedłużonym czasem pracy. Polecany szczególnie w zabiegach, podczas których nie można zapewnić suchego pola – cement jest odporny na wilgoć.

 

Opakowanie: Zestaw 1-1:

1 x 15 g proszku, odcień A3
1 x 7 ml płynu
1 x 6.5 ml GC Fuji
PLUS Conditioner
akcesoria