Producenci

Ostatnio przeglądane

Fuji Plus kaps. Zobacz większe

Fuji Plus kaps.

Nowy produkt

Fuji Plus - cement glasjonomerowy, modyfikowany żywicą do osadzania prac protetycznych.

Więcej szczegółów

495,00 zł brutto

Więcej informacji

Fuji PLUS kapsułki to doskonałej jakości cement, który ze względu na swoje właściwości wykorzystywany jest jako podkład pod akrylowe i kompozytowe korony, mosty, wkłady i nakłady oraz ceramiczne i wzmocnione korony. Cement ten jest chętnie wybierany przez stomatologów ze względu na niską rozpuszczalność, szczególnie wtedy, gdy trudno zachować suche pole. Cement Fuji PLUS dostępny jest również w wersji z przedłużonym czasem pracy – do wykonywania podkładów dla większych mostów.

Cement wzbogacony jest dodatkowo o żywicę, dzięki której zwiększają się właściwości adhezyjne – doskonałe przyleganie do zębiny i szkliwa sprawia, że szczelność brzeżna zostaje całkowicie zachowana. Pracę z tym cementem ułatwia fakt, że wyjątkowo łatwo się go miesza i tworzy podkład, a nadmiar o konsystencji przypominający gumę szybko usuwa.

Fuji PLUS w kapsułkach dostępny jest w różnych wariantach kolorystycznych, co ułatwia dopasowanie barwy cementu do barwy szkliwa. Co ważne, cement ten jest bardzo wydajny, co przekłada się nie tylko na optymalizację kosztów pracy gabinetu stomatologicznego. Wysoka wydajność ułatwia także planowanie zakupów – systematycznie uzupełnianego preparatu nigdy nie zabraknie.

Wysoka jakość Fuji PLUS przekłada się nie tylko na precyzję wykonywanego zabiegu, ale także na profilaktykę. Cement równomiernie przez długi czas uwalnia fluor, dając dodatkową ochronę zębom. Cement kontrastuje na zdjęciach RTG, co znacznie ułatwia stawianie diagnozy po wykonaniu zabiegu z użyciem Fuji PLUS. Cement nie uwrażliwia, nie sprężynuje, dlatego pacjent po zabiegu nie odczuwa skutków ubocznych zastosowania właśnie tego materiału. Jedno opakowanie Fuji PLUS zawiera 50 kapsułek.