Producenci

Ostatnio przeglądane

GC Fuji Triage kapsułki 50szt/white Zobacz większe

GC Fuji Triage kapsułki 50szt/white

Nowy produkt

Fuji Triage / 50 kapsułek -materiał glasjonomerowy.

Więcej szczegółów

455,00 zł brutto

Więcej informacji

GC Fuji TRIAGE White to glasjonomerowy cement bez żywicy. Jest to chemoutwardzalny materiał, stosowany jako tymczasowe wypełnienie, na przykład podczas leczenia endodontycznego. Cement ten służy do ochrony powierzchni korzenia i do uszczelniania bruzd. Cechuje się wysokim poziomem uwalniania fluoru, dzięki czemu chroni zęby przed powstawaniem ognisk próchnicy. Fuji TRIAGE stosowany jest także jako wypełnienie zębów mlecznych oraz wypełnienie pośrednie.

Cement Fuji TRIAGE wykorzystywany jest także do ochrony szkliwa, przede wszystkim świeżo wyrżniętych zębów trzonowych, które pokryte są tkanką miękką. Ponadto materiał glasjonomerowy doskonale sprawdza się w profilaktyce, jak i kontroli nadwrażliwości zębów. W tym celu stosuje się go na powierzchniach korzeniowych i przyszyjkowych.

Fuji TRIAGE cechuje się dużą wytrzymałością na ścieranie, jest obojętny dla tkanek zębowych pacjenta – nie wywołuje reakcji alergicznych, nie podrażnia. Wyraźnie kontrastuje na prześwietleniach RTG, co ułatwia diagnozę i dalsze leczenie.

Cement GC Fuji TRIAGE w kolorze białym jest całkowicie chemoutwardzalny. Łatwy w opracowywaniu pozwala na precyzyjne wykonanie wypełnienia. Dodatkowo w przypadku leczenia endodontycznego istnieje możliwość wykorzystania go jako podścielenie finalnej odbudowy korony zęba.

Opakowanie zawiera:

  • 1 x 15 g (proszek)
  • 1 x 10 g (płyn)
  • 1 x 6 g (dentin cinditioner)