Producenci

Ostatnio przeglądane

Filtek Ultimate Flow 2 strzykawki x 2 g Zobacz większe

Filtek Supreme Flow 2 strzykawki x 2 g

Nowy produkt

Filtek Supreme Flow - płynny kompozyt do wypełnień. 

Więcej szczegółów

215,00 zł brutto

Więcej informacji

Filtek Supreme Flow to płynny materiał nanokompozytowy, który znajduje zastosowanie przede wszystkim w wypełnianiu ubytków zębów przednich i bocznych, ale także jako podkłady pod uzupełnienia protetyczne, wypełnienia pośrednie (licówki, wkłady i nakłady) czy szynowania w przypadku rozchwianych zębów. Światłoutwardzalny kompozyt w płynnej formie cechuje się dużą odpornością na ścieranie oraz wysokimi zdolnościami utrzymania połysku. Również polerowanie jest niezwykle łatwe, podobnie jak każdy etap pracy z tym płynnym wypełnieniem.

Duży wybór odcieni ułatwia dopasowanie produktu tak, by osiągnąć idealny efekt estetyczny, nawet w przypadku prac z jednym odcieniem. Praca z Filtek Ultimate Flow jest bardzo łatwa i przyjemna. Płynna konsystencja sprawia, że preparat dociera i kształtuje się w odpowiedni sposób, jednocześnie nie wylewa poza docelowe miejsce. Kompozyt ten cechuje się najlepszymi parametrami utrzymania połysku i wyjątkową polerownością. Trwałe połączenie z tkankami zęba możliwe jest dzięki uprzedniemu zastosowaniu materiału wiążącego.

W stosunku do poprzednika Filtek Supreme TX została poprawiona fluorescencja. Filtek Ultimate Flow cechuje się przeziernością szkliwa naturalnego zęba oraz bardzo niskim skurczem polimeryzacyjnym. Wszystkie odcienie, również transparentne, nie przepuszczają promieni rentgenowskich – kompozyt widoczny jest na badaniu RTG, co ułatwia stawianie diagnozy i dalsze leczenie stomatologiczne.