Producenci

Ostatnio przeglądane

G-aenial Universal Flo strzykawka 3,4 g Zobacz większe

G-aenial Universal Flo strzykawka 3,4 g

Nowy produkt

G-aenial Universal Flo - płynny, światłoutwardzalny kompozyt z kontrastem RTG.

 

Więcej szczegółów

185,00 zł brutto

Więcej informacji

GC G-aenial Uiversal Flow to uniwersalny, światłoutwardzalny kompozyt płynny o bardzo podobnych właściwościach, jakie wykazują stałe materiały kompozytowe. Płynna formuła ułatwia kształtowanie wypełnienia, a odpowiednia struktura i liczba cząsteczek sprawia, że kompozyt doskonale wypełnia ubytki, idealnie przylega do tkanek zęba, a podczas aplikacji nie rozlewa się w niepożądane miejsca. Jest to możliwe także dzięki tiksotropii na wysokim poziomie.

Połączenie idealnej lepkości z płynnością GC G-aenial Universal Flow sprawia, że materiał ten jest nie tylko wyjątkowo wytrzymały, ale także przyjazny dla lekarzy stomatologów, którzy wybierają go do wypełniania ubytków I, II, III, IV i V klasy, do unieruchamiania, czyli szynowania niestabilnych zębów. Kompozyt doskonale wypełnia szczeliny i bruzdy, łatwo także usunąć nadmiar materiału.

GC G-aenial Universal Flow ceniony jest także za możliwość zachowania estetyki na najwyższym poziomie, co jest niezwykle ważne w przypadku leczenia zębów przednich oraz bocznych. Możliwość idealnego ukształtowania wypełnienia dzięki precyzyjnej strzykawce nie tylko poprawia komfort pracy lekarza stomatologa, ale także daje szanse na stworzenie wypełnienia, które nie będzie się odznaczało na tle zdrowej tkanki zęba.

Ten płynny materiał kompozytowy z łatwością poddaje się polerowaniu, dzięki któremu stomatolog uzyskuje połysk. Imponująca wytrzymałość na ścieranie sprawia, że kompozyt ten utrzymuje uzyskany połysk przez bardzo długi czas.

Dostępne kolory G-aenial Universal Flow:

  • A1
  • A2
  • A3

Opakowanie G-aenial Universal Flow zawiera 3,4 g wybranego koloru.